Kontakt



PUP EKOSKŁAD Sp. z o.o.
ul. Polna 87
87-710 Służewo

tel. (54) 282 02 45
kom. 600 880 241

Prezes Zarządu

Gerard Stolarski

Telefon:
(54) 282 02 45

Telefon komórkowy:
668 890 936

E-mail:
g.stolarski@ekoskladsluzewo.pl

Asystent zarządu

Magdalena Kostrzewska

Asystent Zarządu

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

Telefon komórkowy:
699 671 255

E-mail:
m.kostrzewska@ekoskladsluzewo.pl

Magdalena Kostrzewska, Asystent Zarządu

Marta Olszewska

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

E-mail:
m.olszewska@ekoskladsluzewo.pl

Marta Olszewska,

Radca prawny

Filip Szymczak

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 24

Telefon komórkowy:
570 888 848

E-mail:
f.szymczak@ekoskladsluzewo.pl

Filip Szymczak,

Dział techniczno-gospodarczy

Zdzisław Mucha

Kierownik działu

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 24

Telefon komórkowy:
660 878 000

E-mail:
z.mucha@ekoskladsluzewo.pl

Zdzisław Mucha, Kierownik działu

Dział zagospodarowania odpadów

Andrzej Stefański

Kierownik działu, Kierownik składowiska

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 23

Telefon komórkowy:
570 888 868

E-mail:
a.stefanski@ekoskladsluzewo.pl

Andrzej Stefański, Kierownik działu, Kierownik składowiska

Dariusz Jankowski

Pracownik biurowy, Wagowy

Telefon:
(54) 282 02 45 wew.21

E-mail:
d.jankowski@ekoskladsluzewo.pl

Dariusz Jankowski, Pracownik biurowy, Wagowy

Piotr Gawron

Brygadzista

Telefon:
(54) 282 02 45

E-mail:
p.gawron@ekoskladsluzewo.pl

Piotr Gawron, Brygadzista

Dział usług

Janusz Jaworski

Kierownik działu

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 24

Telefon komórkowy:
728 646 894

E-mail:
j.jaworski@ekoskladsluzewo.pl

Janusz Jaworski, Kierownik działu

Piotr Gapiński

Specjalista ds. obsługi Klienta

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

Telefon komórkowy:
734-439-624

E-mail:
p.gapinski@ekoskladsluzewo.pl

Piotr Gapiński, Specjalista ds. obsługi Klienta

Katarzyna Oczki-Zdrojewska

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

Telefon komórkowy:
734 475 618

E-mail:
k.oczki-zdrojewska@ekoskladsluzewo.pl

Katarzyna Oczki-Zdrojewska,

Dział księgowości i kadr

Agnieszka Twardowska

Główna księgowa

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 22

Telefon komórkowy:
696 327 527

E-mail:
a.twardowska@ekoskladsluzewo.pl

Agnieszka Twardowska, Główna księgowa

Magdalena Kostrzewska

Specjalista ds. kadr i płac

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

Telefon komórkowy:
699 671 255

E-mail:
m.organisciak@ekoskladsluzewo.pl

Magdalena Kostrzewska, Specjalista ds. kadr i płac

Karolina Kubisiak

Specjalista ds. księgowości

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 22

E-mail:
k.kubisiak@ekoskladsluzewo.pl

Karolina Kubisiak, Specjalista ds. księgowości

Elżbieta Gajewska

Referent ds. księgowości, Kasjer

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 22

E-mail:
e.gajewska@ekoskladsluzewo.pl

Elżbieta Gajewska, Referent ds. księgowości, Kasjer

Marta Olszewska

Telefon:
(54) 282 02 45 wew. 20

Telefon komórkowy:
570 999 105

E-mail:
m.olszewska@ekoskladsluzewo.pl

Marta Olszewska,

Sugestie klientów

W trosce o Państwa zadowolenie oraz jakość naszych usług uruchomiliśmy adres mailowy kontakt@ekoskladsluzewo.pl na który możecie Państwo przekazać wszelkie sugestie dotyczące naszych usług, Wasze propozycję oraz spostrzeżenia.
Będziemy wdzięczni za otrzymane od Państwa informację, które pozwolą nam bardziej dostosować się do Państwa potrzeb.