Aktualności

Informujemy Państwa, że przyjmujemy płatność kartą.

W kwietniu 2019 roku zakończyliśmy inwestycje o nazwie

„Dostosowanie i modernizacja (przebudowa) składowiska odpadów komunalnych w Służewie poprzez budowę kwatery nr 3 do składowania odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej celem osiągnięcia statusu RIPOK w zakresie składowania odpadów”.

Wartość całej inwestycji wyniosła blisko 2 mln zł netto, z czego 1.337.612,62 zł otrzymaliśmy z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w formie pożyczki.

Spłata pożyczki następować będzie w równych kwartalnych ratach do 30.06.2029 roku.

W czerwcu br. otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie kwatery.Odbiór odpadów od klientów biznesowych w weekend majowy

W związku z długim weekendem majowym , informujemy ,że odbiór odpadów od klientów biznesowych, którzy podpisali umowę na odbiór raz w tygodniu, odbędzie się w dniu 02.05.2019r. Prosimy o udostępnienie tego dnia odpadów do odbioru. Za utrudnienia przepraszamy.Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja. 
 

Życzy Prezes Zarządu 

wraz z pracownikami PUP "EKOSKŁAD"


________________________________________________________________________________________________________________________


W dniu 21 marca Prezes Zarządu Gerard Stolarski podpisał umowę

z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na

 "Dostosowanie i modernizacja (przebudowa) składowiska odpadów komunalnych w Służewie poprzez budowę kwatery nr 3 do składowania odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej celem osiągnięcia statusu RIPOK w zakresie składowania odpadów".
Wysokość pożyczki 1.394.492,27 zł